Blog Anny Brandejs

TÝDEN.CZ

19. 10. 2018
Rubrika: O zdraví

Toužíte po omlazení pleti? Pak musíte dostat aktivní látky hluboko do kůže

Autor: Anna Brandejs

04.04.2016 18:19

O viditelné omlazení pleti za pomoci aktivních látek se odborníci z odvětví plastické chirurgie, dermatologie  a kosmetického průmyslu snaží již léta.

Vyvinout způsob, jak tyto účinné látky dostat bezbolestně přímo hluboko do pleti a zasáhnout tak cíleně buňky kůže, se však až do dnešních dob dařilo spíše s menším úspěchem. Dokud nespatřil světlo světa patentovaný léčebný systém SEYO TDA. Už neplatí, že pro krásu se musí trpět!

Revoluce v omlazení pleti

 

Pro skutečně viditelný efekt omlazení  pleti je třeba, aby účinné látky pronikly do všech vrstev kůže a přímo do buněk.  Toho je možné dosáhnout buď mezoterapií , anebo právě  metodou  SEYO TDA.  Na rozdíl od injekční mezoterapie, kdy jsou aktivní látky do hlubších vrstev pleti transportovány injekčně, a tím pádem bolestivě, SEYO TDA ošetření JE bezkontaktní a tudíž zcela bezbolestné.

Dermatolog či vyškolený profesionál z oboru kosmetiky během něj vede počítačem řízenou hlavici aplikátoru  SEYO TDA nad oblastí pleti, která má být ošetřena. Kůži zasáhne rovnoměrný proud mikro-jednotek aktivních látek obohacených o čistý kyslík, kyselinu hyaluronovou, vitamíny, minerály a fytofarmaka.  Tyto látky díky nadzvukové rychlosti a frekvenci proniknou i do hlubokých vrstev kůže, kde vytvoří rovnoměrná aktivní ložiska, jež následně pozitivně působí přímo na kožní buňky.

Dochází k okamžitému zvýšení hydratace a elasticity pleti a vyhlazení vrásek. Celé ošetření působí preventivně proti rozvoji prvních známek stárnutí pleti, jako jsou právě vrásky a jemné linky. Navíc, terapie SEYO TDA kromě regenerace buněk kůže bojuje proti negativnímu vlivu volných radikálů způsobujících předčasné stárnutí pleti (ta je navíc prostřednictvím této terapie skvěle okysličena a zásobena důležitými živinami, které pro svůj svěží a mladistvý vzhled bezpodmínečně potřebuje).

Podobného výsledku bylo až donedávna možné dosáhnout pouze invazivními metodami pomocí skalpelu či jehel. Dnes to však jde zcela bezbolestně díky SEYO TDA!

Snadné, ale bez trvalého efektu

 

Existují ale i další možnosti, jak pleť o účinné látky obohatit. Jako nejsnazší způsob, jak pleti dodat účinné látky, se jeví topická aplikace kosmetických přípravků proti vráskám (krémy, séra či mléka).

Mnoho těchto přípravků skutečně způsobí dočasnou změnu pleti k lepšímu. K tomuto dochází za použití silikonu, který pleť pokryje a činí ji tak na dotyk vyhlazenou. Ovšem, silikon pleť nijak nevyživuje, ani o ni nijak nepečuje. Ve skutečnosti dochází k přesnému opaku - kůže hůře dýchá, a její stárnutí se naopak ještě zrychluje. Když se přípravek z pleti smyje či odlíčí, pleť se vrátí k původnímu vzhledu.

Když pleť nemůže dýchat, je náchylnější k infekcím a zánětům, které mohou vést k problémům, jako je hyperpigmentace (tmavé skvrny na kůži věk opticky přidávají). Studie prokazují, že nestejnoměrný tón pleti s tmavými skvrnami dokáže člověku opticky přidat až deset let!

Ne všechny moderní metody jsou zárukou úspěchu

 

Další možností, jak dopravit účinné látky do pleti, jsou přípravky na pleť s tzv. nanotechnologií či nano kapslemi. Tato technologie zvyšuje průnik účinných látek do hlubších vrstev kůže a to přibližně 20 -30 %. To samé je možné dosáhnout  tzv. „jehličkováním", například dermarolerem Skin Rolla (některé odborné články uvádí, že tímto způsobem se do kůže dostane dokonce až 40 % účinných látek). U obyčejného krému bez jehličkování se do kůže dostává promile, nebo pár procent účinných látek.

Možností, jak omladit svůj pleť aktivními látkami se tedy nabízí víc, než dost. Je jen na vás zvážit, která se vám jeví jako nejúčinnější.  Vyzkoušejte SEYO TDA a budete příjemně překvapeni.Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  9.55

Diskuze

Anna Brandejs

Osobní blog Anny Brandejs, ředitelky kliniky plastické chirurgie
profile_photo.png
Oblíbenost autora: 9.11

O autorovi

Estetická medicína mě doslova očarovala. Baví mě chodit po světových kongresech a hledat nové inovativní a hlavně funkční metody omlazování

Kalendář

<<   říjen 2018

PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA
 
 
ODKAZY