Blog Anny Brandejs

TÝDEN.CZ

19. 10. 2018
Rubrika: Co se jinam nevešlo

5 způsobů, jak vypadat mladší, krásná a svěží na rande, nebo jinou významnou událost

Autor: Anna Brandejs

05.05.2017 08:32

Čeká vás rande či jiná důležitá akce a vy chcete vypadat o nějaký ten rok mladší, nebo alespoň odpočatě a svěže? Na výběr máte hned několik možností, jak zkrásnět.

Určitě ale nezkoušejte agresivní procedury jako třeba chemický peeling v ten samý den jako vaše významná událost. Pamatujete si na Samanthu Fox z filmu Sex ve městě? Ta byla po chemickém peelingu červená jako humr. A co hůř, nepomohl jí ani silně krycí make-up, takže její návštěva na večerní luxusní party skončila pořádným faux pas.

Jaké možnosti se tedy nabízí?

 

1. SEYO TDA: Nadzvukovu rychlostí Vám tento přístroj dodá do všech částí kůže kyselinu hyaluronovu, čistý kyslík, vitamíny a fytofarmaka. Pleť bude vypadat šťavnatější, vypnutá a mladší.

2. Pellevé: Tento přístroj ohřívá části kolagenu pod kůží. I když k liftingovému účinku na pleť a zpevňování kolagenu dochází v průběhu až 30 dnů, hned pár hodin po ošetření budete mít pleť napnutější a vyhlazenou. Objevit se může i lehký otok, ten ale nikdo nepozná. Toto je trik hollywoodských hvězd před důležitou akcí.

3. MikroSkinPolish: S velmi dobrými výsledky můžete využít i ošetření, které funguje na principu 3 v 1. V rámci jedné návštěvy vás čeká kromě mikrodermabraze také ošetření ledovým laserem a „leštění" pokožky. Spojení těchto tří účinných ošetření do jednoho zaručuje dokonalý výsledek.

Během první fáze pleť dokonale vyčistíme speciálními mikrokrystalky. V druhé fázi aplikujeme za pomoci laseru do pokožky kyselinu hyaluronovou. Celé sezení uzavírá masáž pokožky sérem s obsahem vitamínů, antioxidantů, ochranného faktoru a vzácného oleje Tamanu.

4. Dentální hygiena a bělení zubů: Dobrou dentální hygienou lze odstranit i pigmentové nánosy. Zuby zkrátka hezky prokouknou. Ordinační bělení zubů funguje okamžitě a vy se můžete na rande víc usmívat. Říkáte si, že zuby nejsou důležité? Kdepak. Lidé, kteří mají bílé a rovné zuby, mají podle studií až o 75% větší šanci, aby se do nich jejich protějšek na prvním rande zamiloval...

5. Decentní make-up a hezká manikúra: I když se třeba obvykle přes den moc nelíčíte, na slavnostní událost je vhodné zvolit elegantní make-up. Jen se určitě držte pravidla, že k výrazným očím patří nenápadná rtěnka a k výrazným rtům zase jen lehké líčení očí. Lak na nehty dolaďte ke zbytku vašeho outfitu.

Co určitě nezkoušejte v den, kdy chcete vypadat dobře:

1. Botox: Nástup účinku botoxu je až po několika dnech od aplikace, proto se doporučuje se na ošetření objednat minimálně 14 dní před plánovanou událostí. Navíc se může po vpichu objevit malá modřinka, kterou lze jen těžko skrýt make-upem.

2. Výplně, injekční mezoterapie a nitě: Ani ony nejsou to pravé ořechové. Po těchto ošetřeních se mohou objevit otoky a modřinky, které odeznívají i několik dní.Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  10

Diskuze

Anna Brandejs

Osobní blog Anny Brandejs, ředitelky kliniky plastické chirurgie
profile_photo.png
Oblíbenost autora: 9.11

O autorovi

Estetická medicína mě doslova očarovala. Baví mě chodit po světových kongresech a hledat nové inovativní a hlavně funkční metody omlazování

Kalendář

<<   říjen 2018

PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA
 
 
ODKAZY